Rosehill Gardens: Australian Turf Club Tuesday 25, February 2020

Meeting Type: Metro (Non-TAB MEETING)
 
Race Index
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Back to top
Rail Position:
Dual Track Meeting: N
Track Type: Turf
Track Condition: Soft 5
Weather: Fine
Penetrometer:
Track Information:
Results Last Published: Wed 26-Feb-20 1:01AM AEDT
Total Number of starters for this meeting (including emergencies) 118


Video Replays
Race 1
Full Replay
Race 2
Full Replay
Race 3
Full Replay
Race 4
Full Replay
Race 5
Full Replay
Race 6
Full Replay
Race 7
Full Replay
Race 8
Full Replay
Race 9
Full Replay
Race 10
Full Replay
Race 11
Full Replay
Race 12
Full Replay
Race 13
Full Replay
Race 14
Full Replay
Race 15
Full Replay
Race 16
Full Replay
Race 1 - 8:15AM OPEN TRIAL (1030 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m


Track Name: Main Track Type: Turf Track Condition: Soft 5 Time: 1:04.08 Last 600m: 0:35.20 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 2 LEWIS The Championships Contender Chris Waller Nash Rawiller 0 N/A   Fastnet Rock / Sunday Joy
2 9 THE PROMISE John Thompson Ms Rachel King 0.2 0 N/A   Snitzel / Sunset Coast
3 8 SO TAKEN Chris Waller Jason Collett 0.4 0 N/A   Street Boss / So Unique
4 7 SHARED AMBITION (IRE) The Championships Contender Chris Waller James McDonald 0.8 0 N/A   Born To Sea / Almansa
5 4 NORWAY (IRE) The Championships Contender Chris Waller Kerrin McEvoy 3.8 0 N/A   Galileo / Love Me True
6 5 OPPOSITION (GB) Chris Waller Lee Magorrian 6.5 0 N/A   Dalakhani / Censored
1 FAST TRAIN Gerald Ryan Adrian Layt 0 N/A Bullet Train / Silent Symphony
3 MUBARIZ (GB) Chris Waller Glen Boss 0 N/A Dansili / Could It Be
6 SAVATIANO The Championships Contender James Cummings 0 N/A Street Cry / Retsina
Race 2 - 8:25AM OPEN TRIAL (1030 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m


Track Name: Main Track Type: Turf Track Condition: Soft 5 Time: 1:02.89 Last 600m: 0:34.40 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 8 STANDOUT The Championships Contender Gerald Ryan Tommy Berry 0 N/A   Exceed And Excel / Bahia
2 4 IMAGING (GB) The Championships Contender Chris Waller James McDonald 0.3 0 N/A   Oasis Dream / Mirror Lake
3 2 HILO James Cummings Ms Rachel King 2.1 0 N/A   Lonhro / Kona
4 5 MASAFF (IRE) Chris Waller Nash Rawiller 2.6 0 N/A   Raven's Pass / Masiyma
5 6 PURPLE SECTOR (NZ) The Championships Contender John Thompson Tim Clark 2.7 0 N/A   Pins / Eden Valley
6 1 GAYATRI Chris Waller Lee Magorrian 3 0 N/A   Pierro / Jaipur Princess
7 7 RE EDIT The Championships Contender Chris Waller Brenton Avdulla 3.6 0 N/A   Camelot / So Divine
8 3 IL PARADISO (USA) The Championships Contender Chris Waller Hugh Bowman 5.6 0 N/A   Galileo / Famous
9 9 YOUNGSTAR The Championships Contender Chris Waller Kerrin McEvoy 9.4 0 N/A   High Chaparral / Starspangled
Race 3 - 8:35AM OPEN TRIAL (1030 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m


Track Name: Main Track Type: Turf Track Condition: Soft 5 Time: 1:04.36 Last 600m: 0:34.80 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 5 LADY CUVEE (NZ) Chris Waller Tommy Berry 0 N/A   Savabeel / Lily Bollinger
2 8 SAVACOOL (NZ) Chris Waller Lee Magorrian 0.8 0 N/A   Savabeel / Chilled Out
3 4 HUMBOLT CURRENT (GB) Chris Waller Hugh Bowman 0.9 0 N/A   Fastnet Rock / Humdrum
4 2 DEALMAKER The Championships Contender Chris Waller James McDonald 1 0 N/A   Dundeel / Sport Chic
5 7 OUR ABBADEAN (NZ) The Championships Contender Chris Waller Brenton Avdulla 5.4 0 N/A   Lookin At Lucky / Highland Lights
6 3 HE RUNS AWAY (ARG) Chris Waller Kerrin McEvoy 5.5 0 N/A   Heliostatic / Heaven to Sally
1 ASIAGO The Championships Contender James Cummings 0 N/A Medaglia d'Oro / Disputes
6 NETTOYER The Championships Contender Wendy Roche 0 N/A Sebring / Cleanup
Race 4 - 8:45AM MAIDEN TRIAL (1030 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m

Maiden, Three-Years-Old and Upwards,

Track Name: Main Track Type: Turf Track Condition: Soft 5 Time: 1:03.04 Last 600m: 0:34.60 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 5 ZAKAT James Cummings Joshua Parr 0 N/A   Lonhro / Saddaqa
2 1 ALL TIME LEGEND Les Bridge Kerrin McEvoy 0.1 0 N/A   Zoustar / Snow Bell
3 2 KINANE (NZ) Chris Waller James McDonald 0.3 0 N/A   Reliable Man / Tres Rapide
4 3 SECRETLY AWESOME Gerald Ryan Robbie Dolan 0.9 0 N/A   Snitzel / Street Secret
5 4 TAMARIN FALLS Matthew Smith Glen Boss 1.8 0 N/A   Hinchinbrook / Mauritius
6 6 ZOO STATION Gerald Ryan Adrian Layt 3.5 0 N/A   Animal Kingdom / Nisroc
Race 5 - 8:55AM OPEN TRIAL (900 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m


Track Name: Main Track Type: Turf Track Condition: Soft 5 Time: 0:53.70 Last 600m: 0:33.40 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 1 BOOKER Gerald Ryan Joshua Parr 0 N/A   Written Tycoon / Noondie
2 5 SANTA ANA LANE The Championships Contender Anthony Freedman Tim Clark 5.3 0 N/A   Lope de Vega / Fast Fleet
3 2 FASIKA The Championships Contender Joseph Pride Brenton Avdulla 5.4 0 N/A   So You Think / Jarada
4 3 GODODDIN James Cummings Hugh Bowman 5.9 0 N/A   Exceed And Excel / Bernicia
5 4 MADAM ROUGE The Championships Contender Chris Waller James McDonald 7.2 0 N/A   Zoustar / Cabernet
6 6 STAR OF THE SEAS (NZ) The Championships Contender Chris Waller Kerrin McEvoy 8 0 N/A   Ocean Park / Stella Livia
7 7 VEDDER Michael, Wayne & John Hawkes Tommy Berry 9.1 0 N/A   Star Witness / Midnight Rock
Race 6 - 9:05AM OPEN TRIAL (900 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m


Track Name: Main Track Type: Turf Track Condition: Soft 5 Time: 0:55.11 Last 600m: 0:34.00 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 7 UNFORGOTTEN The Championships Contender Chris Waller Nash Rawiller 0 N/A   Fastnet Rock / Memories Of You
2 2 I THOUGHT SO Matthew Vella Ms Rachel King 3.3 0 N/A   So You Think / Cat's Pyjamas
3 1 DIPLOMATICO Michael, Wayne & John Hawkes Brenton Avdulla 4.3 0 N/A   Snitzel / Top Cuban
4 3 KEMENTARI The Championships Contender James Cummings Hugh Bowman 4.4 0 N/A   Lonhro / Yavanna
5 4 MISTER SEA WOLF (IRE) The Championships Contender Chris Waller James McDonald 4.6 0 N/A   Amadeus Wolf / Rose De France
6 5 SCARLET DREAM The Championships Contender Michael, Wayne & John Hawkes Tommy Berry 7 0 N/A   Sebring / Asylum Seeker
7 6 SEAWAY (NZ) Chris Waller Kerrin McEvoy 8.5 0 N/A   Ocean Park / Miss Purrfection
Race 7 - 9:15AM OPEN TRIAL (900 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m


Track Name: Main Track Type: Turf Track Condition: Soft 5 Time: 0:55.94 Last 600m: 0:35.00 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 3 INVICTUS PRINCE (GB) Matthew Smith Glen Boss 0 N/A   Dansili / Golden Stream
2 1 BLENHEIM PALACE (IRE) The Championships Contender Chris Waller James McDonald 3.3 0 N/A   Galileo / Meow
3 2 GIRL TUESDAY Chris Waller Nash Rawiller 3.4 0 N/A   Street Cry / Tuesday Joy
4 5 MANICURE James Cummings Hugh Bowman 4.6 0 N/A   Exceed And Excel / Trim
5 6 ROCK The Championships Contender Michael, Wayne & John Hawkes Tommy Berry 4.9 0 N/A   Pierro / Subtitle
6 7 SUPERNOVA (GB) The Championships Contender Michael, Wayne & John Hawkes Jay Ford 5.1 0 N/A   Intello / Carding
7 4 LOVESEAT (NZ) James Cummings Kerrin McEvoy 7.8 0 N/A   Savabeel / Sitting Pretty
Race 8 - 9:25AM 2YO FILLIES OPEN TRIAL (900 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m

Two-Years-Old, Fillies,

Track Name: Main Track Type: Turf Track Condition: Soft 5 Time: 0:55.36 Last 600m: 0:35.50 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 7 ONLY MINE The Championships Contender Gai Waterhouse & Adrian Bott Nash Rawiller 0 N/A   Smart Missile / Ever the Same
2 10 SANCY The Championships Contender Peter & Paul Snowden Tommy Berry 0.1 0 N/A   I Am Invincible / Thiamandi
3 4 FORBIDDEN LOVE Richard & Michael Freedman Keagan Latham 1.6 0 N/A   All Too Hard / Juliet's Princess
4 9 RAISON D’ETRE The Championships Contender James Cummings James McDonald 2 0 N/A   Exceed And Excel / Abduction
5 2 ARCTIC THUNDER The Championships Contender Gary Portelli Ms Rachel King 2.1 0 N/A   Headwater / Arctic Success
6 6 MONTEFILIA The Championships Contender David Payne Serg Lisnyy 3.4 0 N/A   Kermadec / Bana Wu
7 5 JEMSS The Championships Contender David Payne Glyn Schofield 4 0 N/A   Exosphere / Carbon Tax
8 8 RADIANCE James Cummings Kerrin McEvoy 4.4 0 N/A   Medaglia d'Oro / Lumina
9 3 CRYSTAL WATERS Graeme Murray Scott Pollard 4.9 0 N/A   Ambidexter / Crystal Royale
10 1 ANIME Richard & Michael Freedman Sam Clipperton 6.1 0 N/A   Casino Prince / O Ren Ishii
Race 9 - 9:35AM 2YO FILLIES OPEN TRIAL (900 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m

Two-Years-Old, Fillies,

Track Name: Main Track Type: Turf Track Condition: Soft 5 Time: 0:55.48 Last 600m: 0:35.60 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 7 PALACE ROAD Bjorn Baker Kerrin McEvoy 0 N/A   Zoustar / Queen's Crown
2 6 KAAKIT AKIT The Championships Contender Gai Waterhouse & Adrian Bott Nash Rawiller 0.2 0 N/A   Artie Schiller / Above Perfection
3 2 BROOKS BATTLE The Championships Contender John O'Shea Brenton Avdulla 2.2 0 N/A   Hinchinbrook / Andromache
4 8 QUATENUS James Cummings Hugh Bowman 2.3 0 N/A   Exceed And Excel / Quidnunc
5 4 FIREBOMB David Payne Serg Lisnyy 2.5 0 N/A   Husson / Hearth
6 5 FLOWRIDER Gerald Ryan James Innes Jnr 2.7 0 N/A   Headwater / Elan Grenadine
7 3 CANADIAN SPICE The Championships Contender Chris Waller James McDonald 3.3 0 N/A   Vancouver / Paprika
8 1 AUTUMN FALLS The Championships Contender Gary Portelli Ms Rachel King 4.1 0 N/A   Albrecht / Bashful
9 9 WILD IRISH The Championships Contender David Payne Glyn Schofield 4.6 0 N/A   No Nay Never / Speedwagon
Race 10 - 9:45AM 2YO COLTS & GELDINGS OPEN TRIAL (900 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m

Two-Years-Old, Colts and Geldings,

Track Name: Main Track Type: Turf Track Condition: Soft 5 Time: 0:54.92 Last 600m: 0:35.30 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 4 GUNDY BRIDGE The Championships Contender Gai Waterhouse & Adrian Bott Tim Clark 0 N/A   I Am Invincible / Bareena
2 8 TAMERLANE The Championships Contender James Cummings James McDonald 2 0 N/A   Golden Horn / Wordcraft
3 6 LOVE TO LOVE Gerald Ryan James Innes Jnr 3.3 0 N/A   Time for War / Savvy Girl
4 3 GENJIRO David Payne Serg Lisnyy 5.6 0 N/A   Real Impact / Graphitic Gaga
5 2 DUKE CABOOM Chris Waller Hugh Bowman 5.8 0 N/A   More Than Ready / Absolutelyfabulous
6 1 DO THIS ALL DAY John O'Shea Brenton Avdulla 9.5 0 N/A   Not a Single Doubt / Jeu de Cartes
7 9 TIP TOP TIMING Clarry Conners Nash Rawiller 10.7 0 N/A   Eurozone / Princess Zariel
8 5 LAPHROAIG Peter & Paul Snowden Kerrin McEvoy 11.4 0 N/A   Vancouver / Helford River
9 7 MILITARY AFFAIR Chris Waller Tommy Berry 12.1 0 N/A   Rubick / Peace Academy
Race 11 - 9:55AM 2YO COLTS & GELDINGS OPEN TRIAL (900 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m

Two-Years-Old, Colts and Geldings,

Track Name: Main Track Type: Turf Track Condition: Soft 5 Time: 0:55.37 Last 600m: 0:35.30 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 5 NEVER NEVER RIVER Gerald Ryan Robbie Dolan 0 N/A   Written Tycoon / Best Yet to Come
2 7 VIVENZO Gai Waterhouse & Adrian Bott Tim Clark 2.8 0 N/A   Written Tycoon / Balmodena
3 9 WHEELHOUSE Brad Widdup James McDonald 3.3 0 N/A   Pierro / Sailing By
4 6 REIGNITE The Championships Contender Peter & Paul Snowden Tommy Berry 3.6 0 N/A   Sebring / Risk Aversion
5 4 MAJOR MURPHY Ciaron Maher & David Eustace Brodie Loy 4.4 0 N/A   Press Statement / Night War
6 1 ALLELUIA Richard & Michael Freedman Sam Clipperton 5.9 0 N/A   More Than Ready / Rhema
7 8 WHATEVER I SAY David Pfieffer Nash Rawiller 7.2 0 N/A   Pierro / Universal Queen
8 3 KIRKEBY Chris Waller Hugh Bowman 7.5 0 N/A   Kermadec / Oriental Lady
9 2 GAME ROYAL Chris Waller Kerrin McEvoy 7.7 0 N/A   Dundeel / Vocalise
Race 12 - 10:05AM 2YO COLTS & GELDINGS OPEN TRIAL (900 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m

Two-Years-Old, Colts and Geldings,

Track Name: Main Track Type: Turf Track Condition: Soft 5 Time: 0:54.80 Last 600m: 0:35.30 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 1 DOUBTLAND The Championships Contender Michael, Wayne & John Hawkes Jay Ford 0 N/A   Not a Single Doubt / Miss Sharapova
2 2 DYNAMIC IMPACT The Championships Contender Bjorn Baker Hugh Bowman 1 0 N/A   Real Impact / Soleil Royale
3 7 SIMPLE DOCTRINE Gary Moore Glyn Schofield 2 0 N/A   Dissident / Demanding Queen
4 8 UNIFICATION Chris Waller James McDonald 3.8 0 N/A   I Am Invincible / Camporella
5 9 KOBESTAR Anthony Cummings Tommy Berry 4.6 0 N/A   Star Witness / Fuwa
6 4 MACLEAY Gerald Ryan Robbie Dolan 5 0 N/A   Ready for Victory / Moon Fighter
7 3 FEELING MIGHTY Brett Partelle Glen Boss 10.2 0 N/A   Deep Field / Bionic Girl
5 MOUNT FUJI Peter & Paul Snowden Kerrin McEvoy 0 N/A Snitzel / Ichihara
6 PRIME RULER Matthew Smith Nash Rawiller 0 N/A Walking or Dancing / Military Queen
Race 13 - 10:15AM 2YO COLTS & GELDINGS OPEN TRIAL (900 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m

Two-Years-Old, Colts and Geldings,

Track Name: Main Track Type: Turf Track Condition: Soft 5 Time: 0:54.68 Last 600m: 0:34.80 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 5 RETURN WITH HONOUR The Championships Contender Gerald Ryan Hugh Bowman 0 N/A   Fastnet Rock / Irish Nova
2 1 BARTLEY The Championships Contender Peter & Paul Snowden James McDonald 0.2 0 N/A   Written Tycoon / Rationality
3 3 ELUSIVE FOX Brett Partelle Glen Boss 3.7 0 N/A   Foxwedge / Quality Coup
4 8 UNTAMED The Championships Contender Peter & Paul Snowden Kerrin McEvoy 7.7 0 N/A   Pierro / She's a Wildcat
5 4 MA AND PA Chris Waller Nash Rawiller 10.4 0 N/A   Redoute's Choice / Dear Demi
6 2 DON ARCANGELO John O'Shea Brenton Avdulla 14.9 0 N/A   Savabeel / More Than Faith
6 SABOR The Championships Contender Gai Waterhouse & Adrian Bott Tim Clark 0 N/A Lonhro / Sensibility
7 SEA OF FLAMES Brooke Somers 0 N/A Pluck / Belisama
Race 14 - 10:25AM 3YO OPEN TRIAL (900 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m

Three-Years-Old,

Track Name: Main Track Type: Turf Track Condition: Soft 5 Time: 0:53.91 Last 600m: 0:33.80 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 1 COSMIC FORCE The Championships Contender Peter & Paul Snowden James McDonald 0 N/A   Deep Field / Little Zeta
2 7 VILLAMI The Championships Contender Gerald Ryan Tim Clark 1 0 N/A   Foxwedge / Galapagos Girl
3 3 HEART OF THE OAK Gerald Ryan Brenton Avdulla 2.5 0 N/A   Sebring / Private
4 6 STARLA Chris Waller Nash Rawiller 2.8 0 N/A   Snitzel / Houston Benefactor
5 2 DONANDKIM Gerald Ryan James Innes Jnr 5.1 0 N/A   Smart Missile / Negotiate
6 5 ROCKAROSA Chris Waller Tommy Berry 5.2 0 N/A   Pierro / Gallica
7 4 KAVALMO (NZ) Chris Waller Hugh Bowman 6.3 0 N/A   Charm Spirit / Enduja
Race 15 - 10:35AM 3YO FILLIES MAIDEN TRIAL (900 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m

Maiden, Three-Years-Old, Fillies,

Track Name: Main Track Type: Turf Track Condition: Soft 5 Time: 0:53.93 Last 600m: 0:35.10 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 2 ARCHANNA Chris Waller James McDonald 0 N/A   Snitzel / Azmiyna
2 5 LUDICROUS MODE John O'Shea Cameron Noble 1.3 0 N/A   Snitzel / Nothin But A Dream
3 3 BELLICIOUS Chris Waller Hugh Bowman 3.3 0 N/A   Brazen Beau / So Delicious
4 6 PHOENICIAN QUEEN John Thompson Nash Rawiller 4.4 0 N/A   Hallowed Crown / Saltator
5 4 LAKKARI Matthew Smith Glen Boss 6.9 0 N/A   Adelaide / Money Tree
6 1 ADRIATIC PRINCESS (NZ) Brad Widdup Christian Reith 10.6 0 N/A   Ocean Park / Italian Princess
7 7 SPACING (NZ) Chris Waller Tommy Berry 13.1 0 N/A   Reliable Man / Decking
Race 16 - 10:45AM 3YO C&G MAIDEN TRIAL (900 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m

Maiden, Three-Years-Old, Colts and Geldings,

Track Name: Main Track Type: Turf Track Condition: Soft 5 Time: 0:56.42 Last 600m: 0:35.50 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 6 WARP SPEED Michael, Wayne & John Hawkes Brenton Avdulla 0 N/A   Star Witness / Prized Gem
2 7 ZEBROWSKI (NZ) The Championships Contender Michael, Wayne & John Hawkes James McDonald 0.2 0 N/A   Savabeel / Polish Princess
3 2 DOLLAREURO Bjorn Baker Jay Ford 0.3 0 N/A   Eurozone / Moporena
4 3 JABAL TARIQ James Cummings Ms Rachel King 3 0 N/A   Helmet / Isle of Gibraltar
5 4 LUCKY EDWARD David Payne Serg Lisnyy 4 0 N/A   Sebring / Soho Secret
6 1 CROWN AFFAIR David Payne Glyn Schofield 4.5 0 N/A   Snitzel / Gallant Tess
5 VECTOR Michael, Wayne & John Hawkes Tommy Berry 0 N/A Deep Field / Crevette