Gosford: Gosford Race Club Ltd Tuesday 26, March 2019

Meeting Type: Provincial (Non-TAB MEETING)
 
Race Index
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Back to top
Rail Position: +6m Entire
Dual Track Meeting: N
Track Type: Turf
Track Condition: Soft 6
Weather: Fine
Penetrometer:
Track Information:
Results Last Published: Wed 27-Mar-19 5:57PM AEDT
Total Number of starters for this meeting (including emergencies) 118


Video Replays
Race 1
Full Replay
Race 2
Full Replay
Race 3
Full Replay
Race 4
Full Replay
Race 5
Full Replay
Race 6
Full Replay
Race 7
Full Replay
Race 8
Full Replay
Race 9
Full Replay
Race 10
Full Replay
Race 11
Full Replay
Race 12
Full Replay
Race 13
Full Replay
Race 14
Full Replay
Race 15
Full Replay
Race 16
Full Replay
Race 17
Full Replay
Race 1 - 8:30AM OPEN TRIAL (1200 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m


Track Name: Main Track Type: Turf Track Condition: Soft 6 Time: 1:13.47 Last 600m: 0:36.92 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 4 OAKFIELD TWILIGHT Damien Lane Joshua Parr 0 N/A   Zoffany / Bally Aura
2 6 SCENIC SIGHT Kris Lees Ms Samantha Clenton 2.37 0 N/A   Nicconi / Clear View
3 5 OCCUPY (USA) Kris Lees Ms Louise Day 5.82 0 N/A   Declaration Of War / Circumstances
4 9 INVICTUS PRINCE (GB) Matthew Smith Corey Brown 6.17 0 N/A   Dansili / Golden Stream
5 3 OAKFIELD MISSILE Damien Lane Grant Buckley 7.1 0 N/A   Not a Single Doubt / Oakfield Queen
6 8 SO YOU MERGE Kris Lees Mathew Scorse 13.75 0 N/A   So You Think / Demerger
7 1 LOVEISILI (GB) Kris Lees Darryl McLellan 18 0 N/A   Dansili / Loveisallyouneed
8 2 NORTHERN VOYAGE Gai Waterhouse & Adrian Bott Tim Clark 59.95 0 N/A   Choisir / Sacred Voyage
7 SISTER SLEDGE Gai Waterhouse & Adrian Bott Glyn Schofield 0 N/A Uncle Mo / Unblemished
Race 2 - 8:45AM OPEN TRIAL (1000 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m


Track Name: Main Track Type: Turf Track Condition: Soft 6 Time: 1:03.26 Last 600m: 0:37.80 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 1 BRABINGER Kris Lees Darryl McLellan 0 N/A   Snitzel / Sunset Express
2 2 DRAGONEIGHT Luke A Thomas Ms Samantha Clenton 0.63 0 N/A   Hidden Dragon / You See a Star
3 5 MY FRIEND CHARLIE Dianne Lumsden Ashley Morgan 1.89 0 N/A   Myboycharlie / Silent Song
4 8 SEEINGISBELIEVING Kim Waugh Serg Lisnyy 1.92 0 N/A   Sebring / Dream 'n' Believe
5 3 I AM AWESOME Kris Lees Ms Louise Day 3.24 0 N/A   I Am Invincible / Sellout
6 7 POWERLINE Kris Lees Ms Amelia Denby 4.19 0 N/A   I Am Invincible / Graphite Lass
7 4 LU’S IN CHARGE Terry Croft Grant Buckley 4.22 0 N/A   Charge Forward / Luanne
8 6 MYSTIC HILL (NZ) Kris Lees Mathew Scorse 5.71 0 N/A   Savabeel / Cuphill
Race 3 - 8:57AM OPEN TRIAL (1000 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m


Track Name: Main Track Type: Turf Track Condition: Soft 6 Time: 1:02.86 Last 600m: 0:36.72 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 4 REGINAE Kris Lees Corey Brown 0 N/A   All Too Hard / Fuhrnatic
2 9 BARE NAKED LADY Tracey Bartley Tim Clark 0.14 0 N/A   Walking or Dancing / Nakedindaspa
3 7 WILD ABOUT HER Kylie Gavenlock Grant Buckley 1.78 0 N/A   Big Brown / Once Were Wild
4 8 BILL ’N’ TED Adam Duggan Joshua Parr 1.9 0 N/A   Smart Missile / Wild Brew
5 3 NO ESCAPE Terry Croft Jean Van Overmeire 2.96 0 N/A   Shellscrape / Lady Artemis
6 6 TACTICAL ADVANTAGE Kris Lees Darryl McLellan 3.27 0 N/A   Bel Esprit / Above Perfection
7 5 SIXTIES GROOVE (IRE) Kris Lees Ms Louise Day 3.39 0 N/A   Sixties Icon / Gift Dancer
8 1 DUNDEE LEE Kris Lees Ms Samantha Clenton 4.04 0 N/A   Dundeel / Choice Blend
2 HOME MADE John Sargent 0 N/A High Chaparral / Gliding
Race 4 - 9:12AM OPEN TRIAL (1000 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m


Track Name: Main Track Type: Turf Track Condition: Soft 6 Time: 1:00.45 Last 600m: 0:35.37 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 3 CELER Kim Waugh Serg Lisnyy 0 N/A   Excelebration / Amalfi Cat
2 1 ANECDOTE Kylie Gavenlock Grant Buckley 10.58 0 N/A   Lonhro / Proclaim
3 6 POWER OF WEXFORD Kris Lees Luke Cumberland 10.66 0 N/A   Snitzel / Kneeling
4 2 ARTICUS (FR) Kris Lees Ms Samantha Clenton 10.88 0 N/A   Areion / Almerita
5 7 STELLA SEA SUN Kris Lees Darryl McLellan 12.89 0 N/A   Redoute's Choice / Jellicles
6 5 PIRATE BEN Damien Lane Jake Hull 17.76 0 N/A   New Approach / She's a Pirate
4 IN HER TIME Kris Lees 0 N/A Time Thief / Hell It's Hot
Race 5 - 9:24AM MAIDEN TRIAL (1000 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m

Maiden,

Track Name: Main Track Type: Turf Track Condition: Soft 6 Time: 1:03.15 Last 600m: 0:37.66 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 5 ICE SHELF Kris Lees Corey Brown 0 N/A   Redoute's Choice / Adelie
2 4 GOT THE DOSH Kristen Buchanan Serg Lisnyy 0.29 0 N/A   Moshe / Doska
3 6 PINUP MISS Gai Waterhouse & Adrian Bott Tim Clark 0.57 0 N/A   Al Maher / Cymaron
4 1 CONFECTOR (IRE) Kris Lees Darryl McLellan 1.97 0 N/A   Mastercraftsman / Uliana
5 7 VIRANI Kris Lees Ms Samantha Clenton 2.34 0 N/A   Bernardini / Venetian Lady
6 2 DUNDEE Kylie Gavenlock Grant Buckley 3.28 0 N/A   Dundeel / Lady Annaliese
7 3 FREE VERSE Kris Lees Ms Louise Day 6.35 0 N/A   All Too Hard / Gopana
Race 6 - 9:39AM MAIDEN TRIAL (1000 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m

Maiden,

Track Name: Main Track Type: Turf Track Condition: Soft 6 Time: 1:02.82 Last 600m: 0:37.71 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 5 LILY OF CHINA Kristen Buchanan Serg Lisnyy 0 N/A   Harbour Watch / Apple Candy
2 2 BOMBASAY Kris Lees Ms Amelia Denby 0.04 0 N/A   Rothesay / Bomba
3 1 APOLLO PRINCE (NZ) Kris Lees Mathew Scorse 0.35 0 N/A   Shamexpress / Polish Princess
4 6 SCEPTER OF POWER Kris Lees Ms Samantha Clenton 0.51 0 N/A   Redoute's Choice / Kiss From a Rose
5 4 CAJUN MUSIC Damien Lane Mr Jacob Gilchrist 1.81 0 N/A   Bernardini / Zydeco
6 3 BUZZONI Kris Lees Ms Louise Day 7.61 0 N/A   Nicconi / Sempervirent
7 STRAWB Kylie Gavenlock 0 N/A Fastnet Rock / Joy Toy
Race 7 - 9:51AM 2YO FILLIES OPEN TRIAL (800 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m

Two-Years-Old, Fillies,

Track Name: Main Track Type: Turf Track Condition: Soft 6 Time: 0:49.90 Last 600m: 0:35.88 Timing Method: Electronic

Official Comments: Dead heat for 3rd

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 4 DIVINE APPROACH Tony Newing Serg Lisnyy 0 N/A   Dawn Approach / Just Divine
2 1 CITY JET Stephen Farley Grant Buckley 0.28 0 N/A   Wandjina / Oh Ay Bee
3 5 DOROTHY OF OZ Gai Waterhouse & Adrian Bott Tim Clark 2.12 0 N/A   Redoute's Choice / Princess Coup
3 3 DIDDLY DEE Kris Lees Luke Cumberland 2.12 0 N/A   Exceed And Excel / Pure Beauty
5 2 DIAMONDS AND RUST Gai Waterhouse & Adrian Bott Adam Hyeronimus 2.78 0 N/A   Medaglia d'Oro / Gabbidon
6 6 SHOW TICKETS (NZ) Kris Lees Ms Louise Day 4.51 0 N/A   Showcasing / St J'Adore
7 7 VINROSE Kris Lees Corey Brown 9.21 0 N/A   I Am Invincible / Rosecutter
Race 8 - 10:03AM 2YO FILLIES OPEN TRIAL (800 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m

Two-Years-Old, Fillies,

Track Name: Main Track Type: Turf Track Condition: Soft 6 Time: 0:49.84 Last 600m: 0:35.66 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 3 LAST CHANCE DANCE Luke Hilton Joshua Parr 0 N/A   Unencumbered / Anabring
2 5 TADEMA Terry Croft Grant Buckley 0.77 0 N/A   Epaulette / Idle Dreams
3 6 THE SWELL Gai Waterhouse & Adrian Bott Tim Clark 1.93 0 N/A   Spirit of Boom / Military Bride
4 2 JOMAJEKI Kim Waugh Serg Lisnyy 7.17 0 N/A   Animal Kingdom / Kimillsy
5 4 REGIMENTAL BAND Kris Lees Darryl McLellan 10.53 0 N/A   I Am Invincible / Lilliburlero
6 1 ELIANA STAR (NZ) Kris Lees Ms Samantha Clenton 11.71 0 N/A   Darci Brahma / Shuswap
Race 9 - 10:15AM 2YO COLTS & GELDINGS OPEN TRIAL (800 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m

Two-Years-Old, Colts and Geldings,

Track Name: Main Track Type: Turf Track Condition: Soft 6 Time: 0:50.56 Last 600m: 0:36.39 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 8 SNOWZONE Kris Lees Corey Brown 0 N/A   Snitzel / Snowdrift
2 2 CONTALMAISON Allan Denham Jake Hull 0.13 0 N/A   Rubick / La Boisselle
3 3 CZARSON Gai Waterhouse & Adrian Bott Tim Clark 1.98 0 N/A   Stratum / Wobbly Boots
4 6 OUR FOX Terry Croft Grant Buckley 2.94 0 N/A   Foxwedge / Our Emily Mia
5 7 RIGHT BOWER Kim Waugh Serg Lisnyy 4.38 0 N/A   Show a Heart / Tender Truce
6 1 AYLIFFE Allan Denham Jean Van Overmeire 7.62 0 N/A   Dundeel / Petulie
7 5 MBAPPE Kris Lees Darryl McLellan 7.65 0 N/A   Kuroshio / Mignard
4 MAJOR HEIST Kris Lees 0 N/A Albrecht / Our Seventh Heaven
Race 10 - 10:27AM 2YO COLTS & GELDINGS OPEN TRIAL (800 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m

Two-Years-Old, Colts and Geldings,

Track Name: Main Track Type: Turf Track Condition: Soft 6 Time: 0:49.72 Last 600m: 0:35.76 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 4 DISCHARGED Gai Waterhouse & Adrian Bott Adam Hyeronimus 0 N/A   Snitzel / No Evidence Needed
2 2 ATHERTON Kim Waugh Serg Lisnyy 1.31 0 N/A   Written Tycoon / Bonny Heights
3 6 MOCAMBO Allan Denham Jake Hull 2.98 0 N/A   Deep Field / Lady Bligh
4 5 DR COPPER David Atkins Ms Louise Day 3.07 0 N/A   Sizzling / Gymea Lily
5 7 PETRA STELLAM Kris Lees Corey Brown 3.3 0 N/A   All Too Hard / St Issey
6 1 ALL OVER MAGIC Tracey Bartley Grant Buckley 3.51 0 N/A   Magic Albert / Elishir
7 8 VENDIDIT Kris Lees Darryl McLellan 9.61 0 N/A   Hinchinbrook / Rose of Choice
8 3 DADDY COOL Kris Lees Ms Samantha Clenton 12.5 0 N/A   Manhattan Rain / Midnight Rock
Race 11 - 10:39AM 2YO COLTS & GELDINGS OPEN TRIAL (800 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m

Two-Years-Old, Colts and Geldings,

Track Name: Main Track Type: Turf Track Condition: Soft 6 Time: 0:49.58 Last 600m: 0:35.75 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 3 DJANGO UNREINED Gregory McFarlane Ms Jenny Duggan 0 N/A   Poet's Voice / Half Pie
2 5 HENSCHEL Allan Denham Serg Lisnyy 0.1 0 N/A   Smart Missile / Exclusive Bid
3 7 INVINCIBLE PRINCE Gai Waterhouse & Adrian Bott Joshua Parr 2.71 0 N/A   I Am Invincible / Princess Peggy
4 4 HAPPY BABE Kris Lees Ms Samantha Clenton 10.77 0 N/A   Sebring / Angelic Light
5 8 SKI MISSILE David Atkins Ms Louise Day 11.16 0 N/A   Smart Missile / De Lago Lass
6 6 INTIMIDATING Kris Lees Jean Van Overmeire 11.46 0 N/A   Sebring / Revise
7 2 AWESOME LAD Kris Lees Mathew Scorse 14.52 0 N/A   I Am Invincible / Sensible Lady
8 1 ASCENSUS Kris Lees Corey Brown 21.9 0 N/A   Hinchinbrook / Never Doubt Me
Race 12 - 10:51AM OPEN TRIAL (800 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m


Track Name: Main Track Type: Turf Track Condition: Soft 6 Time: 0:49.24 Last 600m: 0:35.06 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 2 ECHO GEM Gai Waterhouse & Adrian Bott Adam Hyeronimus 0 N/A   Squamosa / Porcellanus
2 8 VENTURE CAPITAL Brett Partelle Bobby El-Issa 0.72 0 N/A   I Am Invincible / Danzanta
3 7 TRINIDAD Tony Newing Jake Hull 2.88 0 N/A   Snippetson / Grenada
4 6 TAKE TO HEART Adam Duggan Ms Jenny Duggan 6.47 0 N/A   Delago Deluxe / Toscasun
5 5 SHEERAN Allan Denham Serg Lisnyy 14.88 0 N/A   Sepoy / Looking for Love
6 3 KULNURA David Atkins Ms Louise Day 15.73 0 N/A   Choisir / Fly My Butterfly
1 BARE NAKED LADY Tracey Bartley 0 N/A Walking or Dancing / Nakedindaspa
4 RAPID LOVER Luke Hilton 0 N/A Love Conquers All / Dynamic Lass
Race 13 - 11:03AM OPEN TRIAL (800 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m


Track Name: Main Track Type: Turf Track Condition: Soft 6 Time: 0:49.37 Last 600m: 0:35.35 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 8 VALERIA Kris Lees Ms Louise Day 0 N/A   Lonhro / Valoura
2 5 MAHERVELLOUS Ben Hill Ms Sally-Ann Gemenis 7.42 0 N/A   Al Maher / Hello I Love You
3 6 THROUGH THE CRACKS Angela Davies Jean Van Overmeire 7.65 0 N/A   Wanted / More Than Acracker
4 1 AXIS Nathan Doyle Ashley Morgan 8.12 0 N/A   Spinning World / Royal Rory
5 3 KAMEHAMEHA Brett Partelle Bobby El-Issa 10.02 0 N/A   Sequalo / Macintyre River
6 2 BALMACEDA Tony Newing Jake Hull 13.67 0 N/A   Al Maher / Estancia Rios
7 7 ULUSABA Gai Waterhouse & Adrian Bott Adam Hyeronimus 13.88 0 N/A   Exceed And Excel / Mabsam
4 MADAME PAULINE Paul Messara 0 N/A Redoute's Choice / Madame Andree
Race 14 - 11:15AM OPEN TRIAL (800 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m


Track Name: Main Track Type: Turf Track Condition: Soft 6 Time: 0:49.38 Last 600m: 0:35.58 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 6 PERFECT STYLE Brett Partelle Bobby El-Issa 0 N/A   Wicked Style / Perfection
2 8 RAPID LOVER Luke Hilton Ms Jenny Duggan 1.39 0 N/A   Love Conquers All / Dynamic Lass
3 5 MAUI PRINCESS Angela Davies Jean Van Overmeire 3.42 0 N/A   Sepoy / Tropicana Girl
4 1 BANGALLEY LAD Allan Kehoe Elissa Meredith 3.57 0 N/A   Star Witness / Roxy Express
5 3 CHARMED PRINCESS Tony Newing Robert Wilcox 3.9 0 N/A   Casino Prince / Purple Royale
6 4 ECHO EFFECT Kristen Buchanan Joshua Parr 6 0 N/A   Reset / Tyrolean
7 7 ROCKIN’ RUGA Gai Waterhouse & Adrian Bott Tim Clark 6.19 0 N/A   Fastnet Rock / Sevruga
2 BILL ’N’ TED Adam Duggan 0 N/A Smart Missile / Wild Brew
Race 15 - 11:27AM 3YO+ MAIDEN TRIAL (800 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m

Maiden, Three-Years-Old and Upwards,

Track Name: Main Track Type: Turf Track Condition: Soft 6 Time: 0:50.98 Last 600m: 0:36.93 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 2 GREENSKEEPER Nathan Doyle Ashley Morgan 0 N/A   Redoute's Choice / Turf Fairy
2 6 MAGNOLIA POWER Kris Lees Ms Samantha Clenton 1.14 0 N/A   I Am Invincible / Express Power
3 7 POWER LIFT (NZ) Kris Lees Luke Cumberland 4.72 0 N/A   Power / Highflying
4 8 YOUNG CRANACH Kris Lees Mathew Scorse 5.05 0 N/A   Lucas Cranach / Syntonic
5 5 LITTLE WONDER Ken Parker Serg Lisnyy 5.32 0 N/A   California Dane / Tee Tee Dancer
6 4 JUST SMOKEY Jason Waters Ms Amelia Denby 27.61 0 N/A   May'haab / Hawaiian Ivory
1 EMBRACER Gai Waterhouse & Adrian Bott Joshua Parr 0 N/A Sebring / Leone Chiara
3 HASTA MANANA Paul Messara 0 N/A Dundeel / Any Other Day
Race 16 - 11:39AM 3YO+ MAIDEN TRIAL (800 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m

Maiden, Three-Years-Old and Upwards,

Track Name: Main Track Type: Turf Track Condition: Soft 6 Time: 0:50.13 Last 600m: 0:35.80 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 6 SHE’S MY GIRL Brett Partelle Bobby El-Issa 0 N/A   So You Think / Follow the Till
2 3 CELEBRITA’S CHOICE Kris Lees Ms Samantha Clenton 0.69 0 N/A   Snitzel / Celebria
3 2 AUTUMN RAIN Kris Lees Luke Cumberland 7.73 0 N/A   Camelot / Autumn Ember
4 4 LENTA Kris Lees Jean Van Overmeire 9.72 0 N/A   Choisir / Azardi
5 7 THE CRIMSON IDOL Jeff Englebrecht Serg Lisnyy 10.46 0 N/A   Hinchinbrook / Ruth's Secret
6 1 ALLETTA Allan Kehoe Elissa Meredith 10.55 0 N/A   All American / Vanetta
5 MOONCHILD Paul Messara 0 N/A Charge Forward / Flowerchild
Race 17 - 11:51AM 3YO+ MAIDEN TRIAL (800 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m

Maiden, Three-Years-Old and Upwards,

Track Name: Main Track Type: Turf Track Condition: Soft 6 Time: 0:50.32 Last 600m: 0:35.95 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 5 REBECCA’S QUEST Brett Partelle Bobby El-Issa 0 N/A   Walking or Dancing / Dantains Quest
2 6 RULING SYMBOL Kris Lees Ms Samantha Clenton 4.08 0 N/A   More Than Ready / Gamble Me
3 1 BELLUM (GB) Kris Lees Mathew Scorse 4.11 0 N/A   Battle of Marengo / Quail Landing
4 2 LADY ANIMALIA Kris Lees Ms Amelia Denby 5.91 0 N/A   Animal Kingdom / Sunday Lady
5 3 PENTAGON Allan Kehoe Elissa Meredith 6.26 0 N/A   Myboycharlie / Miss Montire
6 7 SCHENGEN Jeff Englebrecht Serg Lisnyy 11.37 0 N/A   Eurozone / Qahira
7 4 QUEEN OF DENIAL Luke A Thomas Ms Jenny Duggan 15.81 0 N/A   Star Witness / Walklikeanegyptian