Royal Randwick: Australian Turf Club Tuesday 12, June 2018

Meeting Type: Metro (Non-TAB MEETING)
 
Race Index
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Back to top
Rail Position:
Dual Track Meeting: N
Track Type: Turf
Track Condition: Heavy 8
Weather: Overcast
Penetrometer:
Track Information:
Results Last Published: Wed 13-Jun-18 1:04AM AEST
Total Number of starters for this meeting (including emergencies) 115


Video Replays
Race 1
Full Replay
Race 2
Full Replay
Race 3
Full Replay
Race 4
Full Replay
Race 5
Full Replay
Race 6
Full Replay
Race 7
Full Replay
Race 8
Full Replay
Race 9
Full Replay
Race 10
Full Replay
Race 11
Full Replay
Race 12
Full Replay
Race 13
Full Replay
Race 14
Full Replay
Race 15
Full Replay
Race 16
Full Replay
Race 1 - 8:15AM OPEN TRIAL (1200 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m


Track Name: Randwick Track Type: Turf Track Condition: Heavy 8 Time: 1:14.92 Last 600m: 0:35.30 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 3 FARAWAY TOWN Matthew Smith Jason Collett 0 N/A   Not a Single Doubt / London Calling
2 1 DAYSEE DOOM Ron Quinton Andrew Adkins 4.8 0 N/A   Domesday / See a Victory
3 6 VASSAL (GB) Chris Waller Tye Angland 7.6 0 N/A   Dansili / Vituisa
4 4 SCREAMARR Anthony & Edward Cummings Glyn Schofield 8.1 0 N/A   Street Cry / Lamarr
5 5 SYTUS Peter & Paul Snowden Kerrin McEvoy 8.8 0 N/A   So You Think / Union Street
6 2 FANTASTIC MAN John P Thompson Joshua Parr 10.1 0 N/A   Redoute's Choice / Femina Fashion
Race 2 - 8:25AM OPEN TRIAL (1200 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m


Track Name: Randwick Track Type: Turf Track Condition: Heavy 8 Time: 1:16.13 Last 600m: 0:35.70 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 1 DELADIES BOY Peter & Paul Snowden James McDonald 0 N/A   Delago Deluxe / Occasio
2 3 GHISONI James Cummings Glyn Schofield 1.5 0 N/A   Lonhro / Portillo
3 5 SARRASIN (GB) Richard Freedman Shaun Guymer 2.8 0 N/A   Monsun / Sand River
4 2 FRANCESCO Mark Newnham Joshua Parr 3 0 N/A   Wanted / With Love
5 6 VALENTINE Gai Waterhouse & Adrian Bott Blake Shinn 4.6 0 N/A   Dalakhani / Djel D'amour
4 ICE EMPEROR John P Thompson 0 N/A Roman Emperor / Speedonice
Race 3 - 8:35AM OPEN TRIAL (1045 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m


Track Name: Randwick Track Type: Turf Track Condition: Heavy 8 Time: 1:04.80 Last 600m: 0:35.50 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 1 BANDIPUR James Cummings Tye Angland 0 N/A   Commands / Pattamada
2 3 DIVINE BREEZE Mark Newnham Joshua Parr 0.1 0 N/A   Smart Missile / History Maker
3 8 MUSHAIREB (GB) Gai Waterhouse & Adrian Bott Tim Clark 1.4 0 N/A   Invincible Spirit / Hidden Brief
4 6 ISLAND MISSILE Peter & Paul Snowden James McDonald 1.6 0 N/A   Smart Missile / Iguana Jo
5 7 LADY I AM Peter & Paul Snowden Blake Shinn 2.7 0 N/A   I Am Invincible / Lady Charlotte
6 4 DUCHESS PEDRILLE Ron Quinton Andrew Adkins 3.7 0 N/A   Hinchinbrook / Mamzelle Pedrille
7 2 CAJETAN John O'Shea Brenton Avdulla 4.5 0 N/A   Pierro / Lucky Angel
8 10 BEACON James Cummings Glyn Schofield 6.1 0 N/A   Lonhro / Luce Del Mare
9 5 EMPEROR’S WAY Peter & Paul Snowden Kerrin McEvoy 7.3 0 N/A   Roman Emperor / Laylia
10 9 YANKEE STAR Ron Quinton Ms Rachel King 8.6 0 N/A   Americain / Nautica
Race 4 - 8:45AM OPEN TRIAL (1045 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m


Track Name: Randwick Track Type: Turf Track Condition: Heavy 8 Time: 1:04.51 Last 600m: 0:35.20 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 7 THE DRAKE John Sargent Jeff Penza 0 N/A   Smart Missile / Mallard
2 3 DIVINITY Gai Waterhouse & Adrian Bott Joshua Parr 5 0 N/A   Sepoy / Brothers Dream
3 9 KENNEDY James Cummings Glyn Schofield 5.1 0 N/A   Exceed And Excel / Renaissance
4 5 INVICTUS PRINCE (GB) Matthew Smith Jason Collett 5.2 0 N/A   Dansili / Golden Stream
5 2 CARZOFF (FR) Chris Waller Tye Angland 5.3 0 N/A   Zoffany / Cartama
6 4 HYPNOTIST Peter & Paul Snowden Kerrin McEvoy 5.4 0 N/A   Snitzel / My Amazing Dream
7 6 SINGLE SAPPHIRE Peter & Paul Snowden James McDonald 5.9 0 N/A   Not a Single Doubt / Royal Sapphire
8 10 PHILOSOPHY James Cummings Brenton Avdulla 6.7 0 N/A   Street Cry / Renaissance
1 BREATH OF WIND Ron Quinton Andrew Adkins 0 N/A Congrats / Breezer
8 THE GOLDEN HIND (NZ) John P Thompson 0 N/A Tavistock / Spring Venture
Race 5 - 8:55AM 2YO OPEN TRIAL (1045 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m

Two-Years-Old,

Track Name: Randwick Track Type: Turf Track Condition: Heavy 8 Time: 1:04.47 Last 600m: 0:35.60 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 3 JEN RULES Peter & Paul Snowden Kerrin McEvoy 0 N/A   Redoute's Choice / Fate Rules
2 4 NAPOLEON SOLO Peter & Paul Snowden James McDonald 0.5 0 N/A   Uncle Mo / Derelique
3 7 SARZANA Richard Freedman Ms Rachel Hunt 3.3 0 N/A   Animal Kingdom / Sara's Choice
4 1 GEOGRAPHIC Gai Waterhouse & Adrian Bott Blake Shinn 4.8 0 N/A   I Am Invincible / North Pole Dancer
5 8 THE GOLDEN HIND (NZ) John P Thompson Tye Angland 8.8 0 N/A   Tavistock / Spring Venture
6 2 GWEILO TANTRUM (NZ) John Sargent Jeff Penza 9.2 0 N/A   Cape Blanco / Annzabeel
7 6 ROYAL WARFARE Gai Waterhouse & Adrian Bott Joshua Parr 16.5 0 N/A   Fastnet Rock / No Evidence Needed
5 PERSISTENT Scott Singleton 0 N/A Delago Deluxe / Two Beauties
Race 6 - 9:05AM 2YO OPEN TRIAL (1045 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m

Two-Years-Old,

Track Name: Randwick Track Type: Turf Track Condition: Heavy 8 Time: 1:05.05 Last 600m: 0:36.00 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 3 INTENSE FOCUS Peter & Paul Snowden James McDonald 0 N/A   Mossman / Brilliant Snitzel
2 5 READY TO PROPHET Gai Waterhouse & Adrian Bott Ms Rachel King 0.5 0 N/A   Smart Missile / Ready to Live
3 7 WIMLAH Gai Waterhouse & Adrian Bott Corey Brown 0.6 0 N/A   Sebring / Caiguna
4 2 DELCHUZY Edward O'Rourke Adam Hyeronimus 2.5 0 N/A   Delago Deluxe / Tuchuzy
5 6 SINGLE STORY Peter & Paul Snowden Tye Angland 3.3 0 N/A   Not a Single Doubt / More Stories
6 4 PRINCE CAMELOT John Sargent Jeff Penza 8.4 0 N/A   Camelot / Poste Restante
1 BOUDICEA BELLE Gai Waterhouse & Adrian Bott 0 N/A Smart Missile / Miss Vandal
Race 7 - 9:15AM 2YO OPEN TRIAL (1045 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m

Two-Years-Old,

Track Name: Randwick Track Type: Turf Track Condition: Heavy 8 Time: 1:05.40 Last 600m: 0:35.50 Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 3 LUCAND LAD Gai Waterhouse & Adrian Bott Quayde Krogh 0 N/A   Squamosa / Lucand Star
2 2 INVINCIBLE LAD Peter & Paul Snowden Tye Angland 4.8 0 N/A   I Am Invincible / Magdalena
3 7 SYDNEY BLUE Gai Waterhouse & Adrian Bott Corey Brown 6.1 0 N/A   Sebring / Dane Belltar
4 1 ALIER (NZ) Chris Waller Kerrin McEvoy 8.2 0 N/A   O'Reilly / Tiptoes
5 4 PELLICLE James Cummings Brenton Avdulla 9.2 0 N/A   Sepoy / Seeking Susan
5 SNATCHA Scott Singleton 0 N/A Time Thief / Star Artois
6 SNEAKING TO WIN Peter & Paul Snowden James McDonald 0 N/A Snitzel / Disguise
Race 8 - 9:25AM 3YO+ C&G MAIDEN TRIAL (1045 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m

Maiden, Three-Years-Old and Upwards, Colts and Geldings,

Track Name: Randwick Track Type: Turf Track Condition: Heavy 8 Time: 1:05.36 Last 600m: 0:36.20 Timing Method: Electronic

Official Comments: Late Scratching (Sound Off)

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 2 BRAVE STORY John Sargent Jeff Penza 0 N/A   Stratum / Rosmarino
2 8 SOVIET Gai Waterhouse & Adrian Bott Adam Hyeronimus 2.5 0 N/A   Stratum / Inchita
3 5 MONSIEUR BRONX Gai Waterhouse & Adrian Bott Quayde Krogh 2.7 0 N/A   Manhattan Rain / Fauchon
4 4 I AM FURIOUS Anthony & Edward Cummings Tye Angland 2.9 0 N/A   Fastnet Rock / Hummingbird
5 3 EPHESIAN Anthony & Edward Cummings Brenton Avdulla 3.5 0 N/A   Fastnet Rock / Livealifeoflove
SB 7 SOUND OFF (NZ) Jim & Greg Lee Jackson Morris 0 N/A   Bullbars / Speak Up
1 ACT OF BRAVERY Anthony & Edward Cummings 0 N/A Medaglia d'Oro / Corsetiere
6 SILK TOPPER Anthony & Edward Cummings 0 N/A Helmet / Tamtheel
Race 9 - 9:35AM OPEN TRIAL (730 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m


Track Name: Randwick Track Type: Turf Track Condition: Heavy 8 Time: 0:45.17 Last 600m: NTT Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 4 KISSING GAME John P Thompson Tye Angland 0 N/A   Hinchinbrook / Kiss 'n Chase
2 8 TUTU John P Thompson Joshua Parr 0.5 0 N/A   Wanted / Zamask
3 9 VINNIE POWER John P Thompson Blake Spriggs 0.6 0 N/A   I Am Invincible / Miss Polanas
4 2 BELLE DU SUD (NZ) Gai Waterhouse & Adrian Bott Adam Hyeronimus 0.8 0 N/A   Savabeel / Croix du Sud
5 10 BRATISLAVA James Cummings Brenton Avdulla 1 0 N/A   Medaglia d'Oro / Moravany
6 5 LEVEL EIGHT Peter & Paul Snowden Kerrin McEvoy 2.9 0 N/A   High Chaparral / Sky Queen
7 3 COMMUNICATING Anthony & Edward Cummings Glyn Schofield 3.5 0 N/A   Congrats / Confer
8 6 MAKEADANE John P Thompson Patrick Scorse 3.8 0 N/A   Bel Danoro / Makeeba
1 BEHROOZ (NZ) Jim & Greg Lee Ms Heni Ede 0 N/A Darci Brahma / Cats Whiskers
7 MEGA MALL Anthony & Edward Cummings 0 N/A Pendragon / So Sydney
Race 10 - 9:45AM 2YO FILLIES OPEN TRIAL (730 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m

Two-Years-Old, Fillies,

Track Name: Randwick Track Type: Turf Track Condition: Heavy 8 Time: 0:44.69 Last 600m: NTT Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 6 LONELY HEART Edward O'Rourke Adam Hyeronimus 0 N/A   Time Thief / Lady Susannah
2 5 LE LUDE John P Thompson Tye Angland 2.3 0 N/A   Lope de Vega / Second Draw
3 10 WILD GISELLE John Sargent Ms Winona Costin 2.5 0 N/A   Dundeel / More Than a Monty
4 4 HELOISE James Cummings Kerrin McEvoy 3.3 0 N/A   Lonhro / Laleta
5 2 DYNAMIC MOSS Matthew Smith Jason Collett 5.4 0 N/A   Stryker / Mossmoney
6 3 FRITZ’S FACTOR John P Thompson Blaike McDougall 5.7 0 N/A   The Factor / Fritz's Princess
7 9 THUNDER MACHINE (NZ) John Sargent Jeff Penza 6.4 0 N/A   He's Remarkable / Thunderchine
8 7 LOVESEAT (NZ) James Cummings Glyn Schofield 8 0 N/A   Savabeel / Sitting Pretty
9 8 MOLYWIL John P Thompson Patrick Scorse 8.7 0 N/A   Star Witness / Madam Nash
1 DAME MARGOT Anthony & Edward Cummings 0 N/A Fastnet Rock / Global Dance
Race 11 - 9:55AM 2YO FILLIES OPEN TRIAL (730 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m

Two-Years-Old, Fillies,

Track Name: Randwick Track Type: Turf Track Condition: Heavy 8 Time: 0:45.24 Last 600m: NTT Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 8 LABURNUM James Cummings Tye Angland 0 N/A   Denman / Runes
2 9 MISS MOANA (NZ) John Sargent Jeff Penza 0.3 0 N/A   Uncle Mo / Coral Reef
3 3 BRIDE OF VENGEANCE Ron Quinton Andrew Adkins 0.4 0 N/A   Mossman / Lucrezia
4 6 GENTLE PERSUASION Mark Newnham Tim Clark 0.8 0 N/A   More Than Ready / Pay Off Now
5 2 BANG ON TARGET John P Thompson Blake Shinn 3.5 0 N/A   Smart Missile / Danahere
6 10 SALUTING TO WIN Peter & Paul Snowden Corey Brown 3.9 0 N/A   Medaglia d'Oro / Maidel
7 1 ALMERHERI John P Thompson Joshua Parr 4 0 N/A   Al Maher / Miss Cutie
8 4 CAESURA James Cummings Kerrin McEvoy 5.2 0 N/A   Exceed And Excel / Segue
9 5 ETHERIDGE John P Thompson Jason Collett 5.9 0 N/A   Roman Emperor / Miss Meliss
7 GORGONS James Cummings Brenton Avdulla 0 N/A Exceed And Excel / Euryale
Race 12 - 10:05AM 2YO COLTS & GELDINGS OPEN TRIAL (730 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m

Two-Years-Old, Colts and Geldings,

Track Name: Randwick Track Type: Turf Track Condition: Heavy 8 Time: 0:44.35 Last 600m: NTT Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 10 SNEAKING TO WIN Peter & Paul Snowden Blake Shinn 0 N/A   Snitzel / Disguise
2 2 CHAUVINIST (NZ) John O'Shea James McDonald 0.8 0 N/A   Denman / Alpena Rosea
3 6 LION’S HEAD Peter & Paul Snowden Ms Winona Costin 1.8 0 N/A   Snitzel / Tara From The Cape
4 9 QUIDNI James Cummings Brenton Avdulla 2 0 N/A   Exceed And Excel / Quidnunc
5 5 KING WILLIAM John Sargent Ms Rachel King 2.2 0 N/A   Prince Arthur / Rose Among Thorns
6 1 ARAMAYO James Cummings Tye Angland 2.8 0 N/A   Poet's Voice / Peruvian
7 8 MONTEREY LAD John P Thompson Blaike McDougall 5.7 0 N/A   Benfica / Cannery Row
8 7 MAYBACH Gai Waterhouse & Adrian Bott Kerrin McEvoy 6.7 0 N/A   More Than Ready / Purespeed
4 DRAGON LI John Sargent Jeff Penza 0 N/A Excelebration / Zhen Zhen
3 CINQUEDEA (NZ) Richard Freedman Shaun Guymer 0 N/A Rios / Roma Kabeel
Race 13 - 10:15AM 2YO COLTS & GELDINGS OPEN TRIAL (730 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m

Two-Years-Old, Colts and Geldings,

Track Name: Randwick Track Type: Turf Track Condition: Heavy 8 Time: 0:44.60 Last 600m: NTT Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 5 PLAGUE STONE James Cummings Tye Angland 0 N/A   Lonhro / Giggleswick
2 4 MENDED Edward O'Rourke Adam Hyeronimus 0.8 0 N/A   Not a Single Doubt / True Giver
3 3 COME ALONG (NZ) John Sargent Jeff Penza 0.9 0 N/A   Power / Game Duchess
4 2 BRITZEL Gai Waterhouse & Adrian Bott Blake Shinn 1.9 0 N/A   Snitzel / Brandish
5 7 REPUBLIC John P Thompson Blake Spriggs 2.5 0 N/A   Snitzel / Royal Mask
6 1 BISHOP AUCKLAND John O'Shea James McDonald 3.2 0 N/A   Lonhro / Annulment
7 8 SEEL THE DEEL Ron Quinton Andrew Adkins 4.4 0 N/A   Dundeel / Acqua de Parma
9 SHOUSON Mark Newnham 0 N/A Star Witness / Fille the Joy
6 RANIER James Cummings Kerrin McEvoy 0 N/A Lonhro / Kanzan
Race 14 - 10:25AM 2YO COLTS & GELDINGS OPEN TRIAL (730 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m

Two-Years-Old, Colts and Geldings,

Track Name: Randwick Track Type: Turf Track Condition: Heavy 8 Time: 0:44.32 Last 600m: NTT Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 8 SILENT AGENDA Edward O'Rourke Andrew Adkins 0 N/A   Redoute's Choice / Beauty Belle
2 5 CRY OF ACHILLES Gai Waterhouse & Adrian Bott Tim Clark 1.5 0 N/A   Snitzel / Headway
3 4 COSSETOT James Cummings Brenton Avdulla 2.8 0 N/A   Epaulette / Ouachita
4 3 CIRCLE MOON John Sargent Blake Shinn 3 0 N/A   I Am Invincible / Mizzle
5 9 WATCHING Anthony & Edward Cummings Glyn Schofield 3.7 0 N/A   Denman / Watchme
6 1 BOBBIO John P Thompson James McDonald 3.9 0 N/A   Snitzel / Rockin Babe
7 6 PARTNERSHIP (NZ) John Sargent Jeff Penza 4.1 0 N/A   Tavistock / Harmony
8 7 PROUD TRADITION Mark Newnham Joshua Parr 5 0 N/A   Medaglia d'Oro / Major Conquest
9 2 BRING ON THE HEAT Gai Waterhouse & Adrian Bott Adam Hyeronimus 10.3 0 N/A   Sebring / Fiery Sunset
Race 15 - 10:35AM 3YO TRIAL (730 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m

Three-Years-Old,

Track Name: Randwick Track Type: Turf Track Condition: Heavy 8 Time: 0:45.16 Last 600m: NTT Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 7 WE HAVE LIFT OFF Gai Waterhouse & Adrian Bott Tim Clark 0 N/A   Exceed And Excel / Houston Benefactor
2 1 CRIMSON TICKET Jim & Greg Lee Glyn Schofield 1.3 0 N/A   Tickets / Crimson Joy
3 5 SONG AND A PRAYER John P Thompson Jason Collett 1.6 0 N/A   Stratum / Sayahailmary
4 4 SOMETHING FAST Anthony & Edward Cummings Blake Shinn 2.6 0 N/A   Smart Missile / Jahre
5 2 DOMINICA ROSE Anthony & Edward Cummings Tye Angland 3.1 0 N/A   Roman Emperor / Patroness
6 3 NO GREATER LOVE Anthony & Edward Cummings Andrew Adkins 3.8 0 N/A   So You Think / Show Me Love
6 THE FOX EFFECT John Sargent Jeff Penza 0 N/A Foxwedge / Our Miss Donovan
Race 16 - 10:45AM 3YO TRIAL (730 METRES)
Video Replay:
Full
Full Replay
Last 400m
Last 400m

Three-Years-Old,

Track Name: Randwick Track Type: Turf Track Condition: Heavy 8 Time: 0:45.14 Last 600m: NTT Timing Method: Electronic

Color Finish No. Horse Trainer Jockey Marg(L) Bar Wgt(kg) Pen(kg) B'mark SP Sire/Dam
1 1 AEECEE TONG DE Gai Waterhouse & Adrian Bott Tim Clark 0 N/A   Pierro / Brandish
2 6 SMART AIN’T HE Anthony & Edward Cummings Glyn Schofield 1 0 N/A   Smart Missile / Ain't She Grand
3 4 CHAIN OF FOOLS Gai Waterhouse & Adrian Bott Ms Rachel King 1.1 0 N/A   More Than Ready / Burgeis
4 5 GOLDEN HITS John P Thompson Blaike McDougall 1.8 0 N/A   Your Song / Find the Cash
5 2 ART OF MORE Anthony & Edward Cummings Blake Shinn 2.5 0 N/A   Teofilo / Mycup Runneth Over
6 7 THE MAN John P Thompson Tye Angland 4.7 0 N/A   I Am Invincible / Consulting
7 3 BLUCARAT John Sargent Jeff Penza 7.2 0 N/A   Pendragon / Miss Verdura